Linie Eurobus Eurolines Polska

Linie Autokarowe Eurobus Eurolines Polska

eurobus-eurolines-polska logoPrzewozy Eurobus-Sindbad są już możliwe. Na początku roku 2014 dwie wielkie firmy przewozowe – Eurobus oraz Eurolines Polska połączyły swoje siły i stały się gigantem na polskim rynku przewozów autokarowych. Nowopowstała spółka przyjęła nazwę łączną Eurobus-Eurolines Polska i kontynuuje swą ofertę przewozów autokarowych. W chwili obecnej po przejęciu przez Sindbada przewozy do Niemiec oznaczone są jako Sindbad Eurobus.

Tanie Bilety Autokarowe Eurobus-Eurolines Polska – Hamburg

Swoje połączenia autobusowe Eurobus-Eurolines Polska zdążyło rozpowszechnić już na całą Europę, nie zmienia to jednak faktu, że zaletami firmy pozostają wciąż tanie bilety autokarowe oraz wysoka jakość wykonywanych usług. Nie bez znaczenia wydaje się również fakt, że firma może się poszczycić stosunkowo krótkim czasem przejazdów.

Rezerwacja i sprzedaż biletów Eurobus-Eurolines Polska stała się jeszcze przyjemniejsza dzięki bogatemu systemowi zniżek i promocji. Ich witryna oferuje możliwość elektronicznej rezerwacji biletów (przy użyciu komputera bądź urządzenia mobilnego) lub też tradycyjnej telefonicznej rozmowy, podczas której można załatwić wszelkie formalności.

Firma stawia wielki nacisk na wszelkiego rodzaju innowacje związane z transportem międzynarodowym, a ich przewozy autokarowe cieszą się pochlebną opinią wielu użytkowników. Autokary tej firmy są bezpiecznym i wygodnym środkiem transportu, co potwierdza fakt wysokich standardów jakości. Konkurencyjne ceny wraz z podejściem z nutą profesjonalizmu to cechy wyróżniające firmę spośród innych.

Celem tym mogą być Niemcy wraz z wszelkimi ich zakątkami. Eurobus-Eurolines dociera do wielu miast niemieckich. Przykładowy mieszkaniec Andrychowa, chcąc dostać się do stolicy naszych zachodnich sąsiadów, musi wsiąść do autokaru wyruszającego z Nowego Targu. Po drodze mija Większe miasta na Śląsku, by ostatecznie przekroczyć granicę polsko-niemiecką już tuż za Legnicą i niedługo po tym dotrzeć do Berlina.
Z kolei autobusy do Kolonii dla mieszkańca Ełku są tak samo przystępną ofertą. Jedyną zmianą zachodzącą podczas podróży jest możliwość przesiadki w Łomży. Jeżeli ceny biletów nie są wygórowane, to chyba warto skorzystać z oferty ego typu. Autokar wyjeżdżający z Suwałk dociera do Ełku, zabiera naszego podróżnego i kieruje się w stronę stolicy, by później dotrzeć do kolejnych miast niemieckich i ostatecznie – Kolonii.
Gdzie do Niemiec?

Eurobus-Eurolines Polska jest firmą transportową, która posyła swoje autokary do bardzo licznych miast we wszystkich częściach Niemiec. Przykładowymi punktami docelowymi turysty chcącego zwiedzać bądź osoby kierującej się tam w celach służbowych mogą być wielkie niemieckie miasta, cieszące się renomą także za granicą. Są to między innymi: Baden-Baden, Bielefeld, Aachen, Norymberga, Monachium, Stuttgart, Berlin czy Brema. Pasjonaci niemieckiej kultury będą jednak w stanie odwiedzić również i pomniejsze niemieckie miejscowości, a wachlarz ich rozpiętości geograficznej z pewnością będzie wystarczalny.